צרו קשר ללא התחייבות
שלח
*- שדות חובה

יישוב מחלוקות וסכסוכים במשפחה( גירושין).
משרדה של עו"ד לוי איירית  מומחה ביישוב סכסוכים משפחתיים בכלל ובהליכי גירושין בפרט, בנושאים כגון: הסכמי גירושין, סכסוכי ירושה, סכסוכים על רקע עסקי ועוד.

גירושין הינם צומת דרכים בחיים שבמרכזו עומדת החלטה קשה בהיבט הרגשי והמעשי, כאשר כל זוג מגיע אליה מסיבות אישיות שונות. 
ברגע בו החליטו בני הזוג להתגרש, מתחיל הליך משפטי סבוך וארוך, אשר לא אחת נהייה מורכב במיוחד ולו מפאת הקשיים הרגשיים הכרוכים בו, לשני הצדדים ולילדים המשותפים במיוחד.

משרדה של עו"ד איירית לוי, זוקף לזכותו הצלחות רבות בניהול וסיום תיקי גירושין במהירות, ברגישות ונחישות, ועד מיצוי ומימוש מוצלח של זכויות הלקוח לשביעות רצונו המלאה. בשנת 2012 סיים משרדנו 86% מתיקי הגירושין בפרק זמן קצר מאוד של 6 חודשים בלבד.

הצלחתנו בניהול וסיום תיקי גירושין בזמן קצר, עם תוצאות מעולות, לשביעות רצונו של הלקוח, קשורה לכך כי עורכי הדין במשרד הינם גם בעלי הכשרה של מגשרים מוסמכים, מומחים בפתרון בעיות רגישות, מומחים בייעוץ תיווך וקידום עניינים.

צוות משרדה של עו"ד איירית לוי מתמחה בליטיגציה מקצועית בכל ערכאות המשפט, ייצוג והופעה בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים ובשאר הערכאות המוסמכות לדון בתיקי משפחה וגירושין. הצוות המקצועי ניהל ביד רמה תיקי גירושין מורכבים כפשוטים, ובכללם תיקים הנחשבים כתיקים "אבודים". 

כמשרד עו"ד הדוגל במצוינות וחדשנות בכל פועלו, משרד איירית לוי עורכי דין וגישור מונה בין שורותיו את מיטב עוה"ד מן השורה הראשונה בתחום, בעלי ידע וניסיון עשיר, פרקטיקה מגוונת ובקיאות לרזי התחום, חוקים, תקנות וניואנסים שונים בתחום המעמד האישי. 
זאת לצד הקפדה על איכות השירות המשפטי ללקוח, וחתירה תמידית ללמוד ולהתעדכן בכל המתחדש בתחום, הן בפן המשפטי והן בפן הטכנולוגי, לטובת כלל הלקוחות.
בשנים האחרונות המשרד התפתח למספר סניפים כאשר הסניף הראשי ממוקם ברחובות והינו מאויש ע"י צוות בעל מומחיות ספציפית וייחודית בדיני משפחה, ירושה וגישור.

איירית לוי משרד עורכי דין וגישור
עו"ד איירית לוי, מנהלת המשרד, מחזיקה בתואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ועורכת דין מאז שנת 2000, הינה מומחית ובעלת ניסיון רב בענייני משפחה וירושה ובדין האזרחי ובנוסף מוסמכת כמגשרת בענייני משפחה ובגישור כללי. 
עו"ד איירית לוי בעלת ידע משפטי נרחב ובעלת יכולות בינאישיות מרשימות בתחום אשר באות לידי ביטוי בתיקים אותם היא מנהלת, בתוצאות התהליכים המשפטיים שניהלה ותחושת המוגנות אשר הינה יודעת להעניק ללקוחותיה המטופלים על ידה, כל זאת לצד חשיבה יצירתית ובעלת יכולות לטפל בסכסוכים משפחתיים ממעוף הציפור.

עו"ד איירית לוי, מעמידה לרשות לקוחותיה ניסיון רב ומגוון בליטיגציה והופעות בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים ובשאר ערכאות המשפט המוסמכות לדון בתיקי משפחה, ובכלל זה מתן חוות דעת משפטיות, כתבי טענות לבית המשפט, סיכומי משפט, תצהירים, תביעות משפטיות, חקירות עדים ועוד, תוך הפגנת ידע נרחב בבניית אסטרטגיה מנצחת בתיקי משפחה וגירושין – כל זאת באחוזי הצלחה גבוהים במיוחד המוכחים בפס"ד רבים, שניתנו בסיומם של תיקי משפחה מורכבים כפשוטים.

לאחר הסמכתה כחברה בלשכת עוה"ד בישראל, המשיכה עו"ד איירית לוי והתמחתה בתחום דיני משפחה ולקחה חלק פעיל בהשתלמויות תעודה שונות ומגוונות בתחום, לרבות בתחום הגישור, גישור משפחה ופרקטיקום. 
עו"ד איירית לוי הינה מומחית בניהול הליכי משא ומתן וגישור וזוקפת לזכותה הצלחות רבות בתחום זה. 
השילוב המנצח שבין ההבנה המשפטית ומיומנות הגישור מעניקה לעו"ד איירית לוי יתרון מקצועי ניכר: היא תדע לזהות את האינטרסים המשותפים ולהוביל את הצדדים להסכם המביא לידי ביטוי את כל הצרכים, את הנתונים והאפשרויות העומדות בפני הצדדים ולמקסם אותם. 
בתהליך הגישור עו"ד איירית לוי מלווה את בני הזוג וילדהם בתהליך הקשה, מתוך עמדה מקצועית וחברית. בכל זמן היא תדע לבחון את הצרכים ולתת מענה מתוך ראית צרכי הילדים ויכולת הצדדים הן בהיבט הנפשי והן בהיבט הכלכלי. 

למה אנחנו?
יתרון לקוחות המשרד הינו בערך המוסף לו הם זוכים במסגרת השירות המשפטי :  היחס האישי לו הינם זוכים ומתן שירות מקצועי, אמין ,יעיל וזמין תוך שמירה על דיסקרטיות מוקפדת. 
המשרד ייצג חוג לקוחות רב ומגוון במרוצת השנים וצבר ניסיון עשיר, תוך גיוס מירב המשאבים למען הלקוח ויקיריו, שימת האינטרסים של הלקוח במרכז העשייה, אמפטיה, זמינות ואוזן קשבת לאורך כל הדרך כחלק בלתי נפרד מניהול תיק הגירושין עצמו, או כל תיק משפחה אחר.

המשרד מספק מענה והסברים בענייני משפחה, גישור ויישוב סכסוכים. 
המענה שתקבלו יהיה תפור בדיוק למידותיכם ויהיה תלוי באופייכם, במטרות שלכם, בצרכים שלכם ובתקציב. 
אנו תמיד נהיה נגישים וזמינים עבורכם, במטרה להקשיב לכם, לענות על כל צורך ופניה, באמצעות דיאלוג פורה, יחס אישי, רגישות, מקצועיות ואמינות ללא דופי.
משרדינו עובד בשיתוף פעולה פורה ורציף עם מיטב המומחים המשלימים את מעטפת הייצוג המשפטי ובהם: פסיכולוגים, חוקרים פרטיים, יועצים פיננסים ופנסיונים, יועצים זוגיים, מגשרים ושמאי מקרקעין.