צרו קשר ללא התחייבות
שלח
*- שדות חובה
שולחן עגול מרכז גישור

מחקרים רבים הוכיחו כי בני זוג אשר החליטו להביא לסיום נישואיהן ולהתחיל בהליך של גירושין, צלחו את ההליך בדרך מוצלחת הרבה יותר, בסיוע של הליך גישור. 
זוגות רבים אשר נעזרו בהלך של גישור, מרוצים הרבה יותר מתוצאות ההליך, מאשר זוגות אשר דנו בסיום יחסיהם ונישואיהם בבית המשפט. להליך הגישור יתרונות רבים.

הליך מהיר וקצר: הליך הגישור מהיר וקצר ביחס להליך משפטי. הליך משפטי יכול לארוך שנים, בעוד הליך של גישור יכול לארוך מספר שבועות לכל היותר. 
העלות נמוכה: העלות של הליך גישור לעומת הליך משפטי נמוכה באופן משמעותי.
סודיות ההליך: בהליך גישור נשמרת סודיות מלאה של שני הצדדים אצל המגשר ולא נחשפים פרטים אישיים.
כיבוד ההסכם: מחקרים מוכיחים כי יש נטייה לכבד ולעמוד בתוקף של הסכמי גישור ברמה גבוהה, בעיקר בשל היותם רצוניים, מתוך בחירה חופשית, ובהסכמת שני הצדדים. בהליך גישור אין מנצח או מפסיד, אין צד שמרוויח יותר. 
שני הצדדים שווים.
ניתן לפנות להליך גישור בכל שלב של הסכסוך. 
צדדים שיש ביניהם סכסוך יכולים לפנות למגשר מיד כשמתגלה הסכסוך (ביחד או לחוד) ואפילו לאחר שהחלו הליכים בבית משפט עם עורכי דין. 
מערכת המשפט בישראל עושה גם היא שימוש נרחב בהליכי גישור בתיקים שונים. 
בית המשפט מפנה למהו"ת (מפגש הכנה ותאום) כל תיק שמגיע לבית המשפט וסכום התביעה בו עולה על 50,000 ש"ח.

חזון "שולחן עגול"- מרכז לגישור וייעוץ משפחתי:
תהליך הגירושין הוא תהליך של משבר שכרוכות בו שאלות משפטיות ואישיות כבדות משקל והוא בעיקר פוגע במערכות הכלכליות, החברתיות והרגשיות של כל בני המשפחה.

מרכז "שולחן עגול" הוקם כדי לסייע לנשים לגברים ולילדיהם  בשלבים שונים של תהליך גירושין, והינו חלק ממשרד עורכי הדין  של עו"ד לוי אירית . מטרתו לצמצם את מידת הנזק הכלכלי, הנפשי והחברתי הכרוכים במהלך הגירושין ואחריהם.

מרכז "שולחן עגול" הוקם כדי לסייע לנשים לגברים ולילדיהם  בשלבים שונים של תהליך גירושין, והינו חלק ממשרד עורכי הדין  של עו"ד לוי אירית . מטרתו לצמצם את מידת הנזק הכלכלי, הנפשי והחברתי הכרוכים במהלך הגירושין ואחריהם.

"שולחן עגול" - מרכז לגישור וייעוץ משפחתי:הליך מהיר וקצר.עלות נמוכה.בהסכמת שני הצדדים. הליך משפטי או גישור?עוה"ד של המשרד יקשיבו לכם ויעזרו לכם לבחור: האם  לבחור להתחיל בהליך משפטי? או בהליך הגישורי?  עו"ד לגירושין-פגישת ייעוץ ראשונית הפגישה במשרדנו היא בת לפחות שעה, היא מתקיימת בחדר נעים ושקט. הדברים הנאמרים בפגישת הייעוץ הינם חסויים וכך הם נשארים. 

קבוצות תמיכה והעצמה של זוגות מתגרשים וילדיהם
מרכז הגישור פועל בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע שמנחים קבוצות לתמיכה ולליווי בני הזוג המתגרשים וילדיהם.
מגמת ההשתתפות בקבוצות התמיכה הסיוע והליווי הינה לשפר את דימויו העצמי של הפונה, כדי לצמצם את הנזק העתידי ביחסי המשפחה ובמעמדם הכלכלי חברתי של בני הזוג ושל ילדיהם.
לפגישת ייעוץ חינם צרו קשר.