צרו קשר ללא התחייבות
שלח
*- שדות חובה
עורך דין למשפחה וגירושין
הליך של פרידה בין בני זוג ובמיוחד בני זוג עם ילדים דרוש תכנון והיערכות מקדימה, זהו הליך שכרוך בקבלת החלטות קשות וחשוב לקבל את אותן ההחלטות בשיקול דעת ולאחר מחשבה מעמיקה ובהתבסס על ניסיון רב וידע מבוסס.

עורכי הדין במשרדה של עו"ד לוי אירית מעבר להיותם מומחים במשפטים הינם  מומחים בנוסף בפתרון בעיות רגישות, בייעוץ תיווך וקידום עניינים, בעלי יכולת לבחון יחד עימך את הצרכים הייחודיים שלך ושל בני משפחתך הקשורים  בהליך הפרידה, ליתן לך סקירה מקיפה של המצב המשפטי הקשור בצרכים אלו, לבחון יחד עימך מה הן השאיפות והמטרות אותם בכוונתך להשיג בהליך הגירושין, והאם הן מותאמות מציאות ומה הן הדרכים הנכונות ביותר להשיגם. 

עורכי הדין במשרדה של עו"ד לוי אירית מסוגלים להצביע בפניך על מכשולים ומהמורות בדרך שבחרת ללכת בה, לבחון יחד עימך סיכויים מול סיכונים ולהציע לך דרכים חלופיות ואף יצירתיות על מנת להצליח להתגבר על אותם קשיים שההליך מעמיד בפניך. 

עו"ד לגירושין -פגישת ייעוץ ראשונית : כי גם להתגרש צריך לדעת איך?
הליך של פרידה בין בני זוג ובמיוחד בני זוג עם ילדים דרוש תכנון והיערכות מקדימה, זהו הליך שכרוך גם הוא בקבלת החלטות קשות וחשוב לקבל את אותן ההחלטות בשיקול דעת ולאחר מחשבה מעמיקה ובהתבסס על ניסיון רב וידע מבוסס.

על פי המלצתנו יש לפתוח את ההליך בפגישת ייעוץ ראשונית, הפגישה במשרדנו היא בת לפחות שעה, והיא מתקיימת בחדר נעים ושקט. הדברים הנאמרים בפגישת הייעוץ הינם חסויים וכך הם נשארים.

מטרתה של הפגישה הינה לבחון יחד עימך את הצרכים הייחודיים שלך ושל בני משפחתך הקשורים בהליך הפרדה, וליתן לך סקירה מקיפה של המצב המשפטי הקשור בצרכים אלו.
יש לבחון יחד עימך מה הן אותן השאיפות והמטרות אותם בכוונתך להשיג בהליך הגירושין, והאם הן מותאמות מציאות ומה הן הדרכים הנכונות ביותר להשיגם.

נצביע בפניך על מכשולים ומהמורות בדרך, נבחן סיכויים מול סיכונים ונציע דרכים חלופיות ואף יצירתיות על מנת להצליח להתגבר על אותם קשיים שההליך מעמיד בפניך.


הליך משפטי או גישור?

עו"ד במשרד עוזרים לך לבחון מהי דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורך ועבור בני משפחתך , האם לבחור להתחיל בהליך משפטי או להבין כי דווקא במקרה שלך הרבה יותר מתאים לך ולמשפחתך לבחור דווקא בהליך הגישורי .

בכל מקרה עו"הד במשרד יאפשרו לך להתלבט בין האפשריות ולקבל לבסוף את הכלים המתאימים שיובילו אותך בדרך הנכונה ומיטיבה ביותר עימך ועם שאר בני משפחתך.

עם ההתקדמות בפגישה הנך בוחן מהי דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורך ועבור בני משפחתך ייתכן כי הנכון ביותר עבורך יהיה לבחור להתחיל בהליך משפטי ויכול להיות כי דווקא במקרה שלך הרבה יותר מתאים לך ולמשפחתך לבחור דווקא בהליך הגישורי .
בכל מקרה אצלנו תוכל להתלבט בין האפשריות ולקבל את הכלים המתאימים שיובילו אותך בדרך הנכונה ומיטיבה ביותר עימך ועם שאר בני משפחתך.