צרו קשר ללא התחייבות
שלח
*- שדות חובה

הליך הגישור הוא מסגרת מתאימה לפירוק הנישואין בהיותו ממתן קונפליקטים ומעודד שיתוף פעולה. 
זוגות, ובמיוחד כאלה עם ילדים, יפיקו תועלת מיוחדת כאשר ידונו בגירושין במסגרת תהליך גישור. 
זאת במיוחד לאור הניסיון המצטבר ברחבי העולם שמוכיח, שהגישה המשפטית מעודדת ניגודים ויריבות, ואיננה מועילה למשפחות כלל. 
כמו כן, התברר מן הניסיון, שזוגות בתהליכי פירוד אכן מסוגלים לקבל החלטות נבונות ושקולות שיטיבו עם עתיד ילדיהם ועם עתידם, אם רק יעודדו אותם לעשות זאת.
גירושין אינם חייבים להתנהל כמלחמה עקובת תמרות עשן! באמצעות הליך גישור מקצועי ניתן להגיע למצב בו יכולים בני הזוג להישאר מיודדים ולנהל בשיתוף פעולה פורה את תחומי החיים המשותפים מתוך אינטרס משותף, הבנה וכבוד הדדי, במיוחד כאשר עסקינן בילדיהם המשותפים: להישאר הורים תומכים הלוקחים החלטות משותפות בכל הנוגע  לילדים. 
כיום אף קיימת מגמת עליה מצד שופטי בית המשפט לעודד את בני הזוג לניהול משא ומתן בעת הגירושין ולחתימה על הסכם גירושין באמצעות הליך הגישור.
הליך הגישור מתנהל על ידי עו"ד מגשר מוסמך בעל הכשרה מקצועית בתחום הגישור. 
במהלך הגישור יפגש המגשר עם כל צד בנפרד ועם שני הזוג יחד, במטרה לתמוך, להבין וללמוד את משקעיו, צרכיו ודרישותיו בכדי להתקדם בתהליך באופן אובייקטיבי ולהוביל להסכם הוגן והדדי, המקובל על כולם אשר יכיל החלטות חשובות ויסכם את כל סוגיות הגירושין ובכללם: קביעת משמורת ילדים והסדרי ראייה, חלוקת רכוש, מזונות ילדים וכיו"ב. 
כמו כן, יש לציין כי גישור בגירושין חוסך משאבי זמן והוצאות כספיות גבוהות ומיותרות, שכן הליך גירושין שאינו מתבצע בהסכמה עשוי להארך שנים רבות ורק הסכם גירושין הנחתם בהסכמה מקצר את התהליך.